VASTUUN NAISET ry





  

 

   Etusivu
   Logo
   Hallinto
   Jäsenjärjestöt > 
   Haastattelut ja
   esinekeräys
   Tutkimus
   Tapahtumat
   Yhteistyökumppanit
   Linkit
   Galleria
 

  


 

 

 

Jäsenjärjestöt ja yhteyshenkilöt

Etelä-Pohjanmaan Lottaperinne ry
Taimi Moisio pj.
06-423 4447, 0400-865 939
moisio.t@netikka.fi

Etelä-Pohjanmaan Naisklubi ry
Kaija Luoma
puh.040 8451055 tai 06 4141211 
simov.luoma@gmail.com


Jurvan Yrittäjänaiset ry.
Liisa Toroska
041 503 5940
liisa.toroska@luukku.com

Maanpuolustusnaisten liitto Etelä-Pohjanmaan piiri ry
Raija Nyrhinen pj.
050-336 1810
raija.nyrhinen@netikka.fi

Reservin Upseerien Naisten Perinneliitto ry
Kristina Alho
040 833 8490
Pirkko Uusi-Kauppila pj.
040 513 7936, (06) 412 0134

Seinäjoen Kalevalaiset Naiset ry
Kristiina Väliniemi pj.
puh. 0400-808 562
kristiina.valiniemi@netikka.fi

Seinäjoen Maa- ja Kotitalousnaiset ry
Outi Hantula pj.
040 523 1943
hantulat@netikka.fi
Maija Ala-Lipasti
maija.ala-lipasti@netikka.fi

Seinäjoen Martat
Leena Huhta-Kahma pj.
040 0866 798
leena.huhta-kahma@ilmajoki.fi

Seinäjoen Seudun sotilaskotiyhdistys ry
Maija Salmivuori pj.
0400 432 706
maija.salmivuori@netikka.fi

Ähtärin -Lehtimäen -Soinin kotirintamanaiset ry
Aira Vasikkaniemi pj.
040-507 2574
aira.vasikkaniemi@gmail.com


 




 
     
  VASTUUN NAISET ry